utorok 31. januára 2017

Začala som fotiť knihy... a chytilo ma to viac, než som čakala

Mám dojem, že s bookstagramovými účtami sa teraz roztrhlo vrece. Alebo som im len ja začala viac venovať pozornosť. Každopádne som ich tak obdivovala a vždy som si niekde v mysli hovorila, že ja by som som také pekné fotky nedokázala urobiť. 
Začiatkom tohoto mesiaca som si z ničoho povedala, že čo som ja horšia ako ostatní? Keď to dokážu ostatní, zvládnem to aj ja. A budem v tom dobrá. (Časom.)
Takže som si rovno založila knižný účet na Instagrame. Keby máte záujem, nájdete ho tu - svet.knih.
Samozrejme, nezačala som ešte ani pred mesiacom, som len úplná začiatočníčka, takže sa moje fotky ani zďaleka nevyrovnajú skúsenejším bookstagramom, ale začalo ma to naozaj baviť, takže sa chcem tomu viac venovať. 
Zatiaľ tam mám len 11 fotiek, ale som s nimi prekvapivo spokojná, tak vám chcem niektoré ukázať. Jasné, nie sú dokonalé, ale učím sa. :)

Moje momentálne currently reading :) 

Januárové (nekompletné) prírastky. 
(Samozrejme, že odkedy som ich včera odfotila, prišli ďalšie dve knihy.)

 Najlepšie knihy minulého roka.


 (Ja viem, nemala som použiť ten filter. Ako hovorím, učím sa :))Dokonca sa chystám zapojiť do svojej prvej photo challenge, ktorú vytvorila Sima spolu s ďalšou slečnou.Dúfam, že sa vám fotky páčili :) 

4 komentáre:

 1. Musim pochvalit,fotky jsoh vazne povedene. To ja si s tim tak nehraju :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. och...tak takto by som chcela vedieť fotiť svoje knihy na insta, keďže sa tam snažím robiť taký mini knižný blog.... aj keď viac do vintage, ale to je už môj osobný vkus. V každom prípade, obvykle so svojou fotkou nie som spokojná, ale týmto sa ozaj nedá nič vytknúť.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Preboha, nežartuj, dá sa im toho vytknúť veľa, len začínam :D
   Ale ďakujem, lichotí mi to :3

   Odstrániť

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.