nedeľa 15. marca 2015

Perfect couple 2015 - Annabeth + Percy vs. Mara + Noah


A je to tu. To, na čo ste všetci čakali. A ak nie, tak mi neberte ilúzie, ostaneme pri tom, že áno. Do minulej nedele ste mali možnosť nominovať svoje obľúbené páry a my sme z nich vybrali 32. Dostali sa tam všetci, ktorí mali tri a viac hlasov a z tých dvojhlasových sme vyberali. Veľkú radosť mi spravili dve veci. Moja najmilovanejšia dvojka Alec + Seregil mali okrem môjho dva hlasy, takže postúpili (aj keď nemám žiadne ilúzie, že by sa tu dlho udržali, nakoľko ich nikto nepozná). A druhá radostná vec (pre mňa) je tá, že Hazel a Gus mali len dva hlasy, takže sme ich sem nemuseli dať. Čo asi teší len mňa, ale čo už.


Bude to prebiehať rovnako ako Mr. Perfect. Vždy bude jeden duel u mňa a druhý u Madžgy. Tam teraz proti sebe bojujú Holder + Sky (Beznádejná) proti Andrewovi + Camryn (Radšej nikdy)
Hlasovať môžete každých 12 hodín do pondelka do polnoci a v utorok bude nový duel :)Čo sa týka môjho duelu, ja mám jasného favorita (čo možno bude mať niečo spoločného s tým, že som Maru ešte stále nečítala. Ja za to nemôžem, fakt! :D). A čo vy?

10 komentárov:

 1. Vďakavohu že nemám žiaden vzťah k Percymu 😄 ale podľa výsledkov vidím že ešte budem plakať.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Výsledky sú zatiaľ dosť tesné... Takže uvidíme :D

   Odstrániť
 2. Joj, veľmi ťažký duel!!! Oba páry sú moje srdcovky :33

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja našťastie poznám len jeden, takže problém nemám :D

   Odstrániť
 3. Madness!!!! Musia vyhrať! Musia! Hoci zatiaľ s výsledkom nie som spokojná :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Netuším kto MUSÍ vyhrať, ale vyhrá len jeden :D

   Odstrániť
 4. Nominace jsem nějak zazdila, ale hlasovat budu :) Aspoň budu překvapená, kdo všechno se dostal do finále :) Super projekt! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.