štvrtok 6. decembra 2012

Všetko a nič, alebo ako to pôjde ďalej...

Ahojte!
Tí, čo toto čítate, môj blog už pravdepodobne poznáte. Napriek tomu sa musím pochváliť :) Dnes sa oslavuje nielen Mikuláš ale aj mesiac môjho blogu :) (Všetko najlepšie k Mikulášovi)
Rozhodla som sa vám prezradiť, čo chystám dobudúcna, alebo minimálne na tento mesiac.
Tak za prvé - Hneď v pondelok nájdete na mojom blogu Vianočný knižný hop, akú cenu dám, to je zatiaľ prekvapenie, ale dúfam, že sa vás zapojí čo najviac :)
Taktiež čoskoro očakávajte recenziu na Päťdesiat odtieňov sivej. Táto veľmi diskutovaná kniha ma prekvapila, no zatiaľ neprezradím, či príjemne. Na to si musíte ešte počkať.
A toto nebude jediná recenzia tento mesiac, (sledujte môj blog) ešte to budú (minimálne) Akadémia temna 2 a Temné vízie 1. Čo všetko plánujem prečítať (okej, nebuďme naivní, aj tak to všetko nestihnem) nájdete v meme Na čekačce.

Zatiaľ je stav takýto - vyše 900 vzhliadnutí a 9 pravidelných čitateľov. Ďakujem vám a dúfam, že sa vám môj blog páči, hlavne keď ho nemienim zrušiť :D


Pridávajte komentáre, rada by som vedela, ako sa vám môj blog páči a čo by ste chceli vylepšiť a všelijaké iné návrhy...

2 komentáre:

  1. Taky budu dělat Knižní hop :) Jinak přeji hodně štěstí dále do budoucna :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.