nedeľa 23. decembra 2012

Posuď knihu podľa obalu 4

Meme z dieľne Syki. Bude sa objavovať každú nedeľu a úlohou je pridať anotáciu na hociakú knihu a pridať vlastný názor...

Názov knihy - Vykúpenie
Autor - Lauren Kate
Dátum vydania - 6.11.2012
Anotácia 
Lucin a Danielov čas sa neodvratne míňa ako piesok v presýpacích hodinách. Na to, aby zastavili Lucifera, potrebujú nájsť miesto, kde na Zem dopadli anjeli. Temné sily ich stále prenasledujú a Daniel nevie, či to dokáže – žiť len pre to, aby znova a znova Luce stratil. A predsa spolu čelia ťažkému súboju, na ktorého konci ležia mŕtve telá... a anjelský prach. Obete budú veľké. Srdcia zničené. Luce odrazu vie, čo musí prísť. Osud jej určil byť s niekým iným než s Danielom. Kliatba, ktorú spolu znášali, sa vždy týkala len jej – a lásky, ktorú zavrhla. Všetko závisí od jej rozhodnutia. Kto v boji o Luce vyhrá? Prekvapujúce rozuzlenie očarujúcej série Padlí anjeli. Nebesá už nemôžu viac čakať!

Táto obálka sa mi z celej série páči úplne najmenej. Páči sa mi tam to pozadie, tie kamene, ale ona sa mi tam vôbec nepáči. A tie šaty, hlavne tie rukávy sú desné. Napriek tomu dúfam, že ma zajtra bude čakať pod stromčekom :) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.