streda 5. decembra 2012

Crossed

Nedávno som vás informovala (ok, nie len ja), že pokračovanie Dokonalého páru, ktoré sa malo volať Dokonalý útek, že výjde v priebehu decembra. Oni však zmenili nieken čas vydania (presunuli to na V priebehu novembra) ale aj názov na Dokonalý sen.

Anotácia ani titulka ešte nie je zverejnená, zatiaľ len v angličtine...
In search of a future that may not exist and faced with the decision of who to share it with, Cassia journeys to the Outer Provinces in pursuit of Ky — taken by the Society to his certain death — only to find that he has escaped, leaving a series of clues in his wake.

Cassia’s quest leads her to question much of what she holds dear, even as she finds glimmers of a different life across the border. But as Cassia nears resolve and certainty about her future with Ky, an invitation for rebellion, an unexpected betrayal, and a surprise visit from Xander — who may hold the key to the uprising and, still, to Cassia’s heart — change the game once again. Nothing is as expected on the edge of Society, where crosses and double crosses make the path more twisted than ever.


A tu máte aj preklad


Pri hľadaní budúcnosti, ktorá ani nemusí existovať sa Cassia musí postaviť tvárou v tvár rozhodnutiam na honbe za Kyom. Spochybňuje veľa z toho, čo jej jej drahé a zvykať si na nový život za hranicami. Vzbura, nečakaná zrada a prekvapivé návštevy Xandera. Cassia musí získať istotu o jej budúcnosti s Kyom.
A naskytnú sa ďalšie komplikácie - kto je klúčom k povstaniu a ku Cassiinmu srdcu? Život mení hru znova.

Ehm, prekladala som to ja, takže preklad nie je veľmi presný, ale tak približne...

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.