Meme od Judit.
Čas je také Wibbly-Wobbly, Timey-Wimey, v preklade si ide ako chce a absolútne sa nestará o nás, obyčajných smrteľníkov. Prešiel už rok od založenia blogu, čo mne ušlo strašne rýchlo, ale v iných prípadoch sa vlečie... Pointa tohoto? Netuším. Skrátka a dobre, ďalší mesiac je za nami, zas som o mesiac staršia a tak ďalej...
A nejako som si povedala, že po tom roku by som mala zmeniť trochu aj Chvastačku, takže... Žiadne náročné zmeny, viac-menej len trošku viac rozpisovania...
Prečítané knihy
Othello (Shakespeare)
Rómeo a Júlia (Shakespeare)
Svůdne zlo (Higginsová) - RC
Džinsový denník Lukášovými očami (Šulajová) - RC
Den co den (Levithan) - RC
Upířina (Heřmanová)
Arnarove deti: Sága o Vikingoch (Gondová) - RC
Bohovia Olympu - Proroctvo (Riordan) - RC
Cinder (Meyer) - RC
Rómeo a Júlia (Shakespeare)
Svůdne zlo (Higginsová) - RC
Džinsový denník Lukášovými očami (Šulajová) - RC
Den co den (Levithan) - RC
Upířina (Heřmanová)
Arnarove deti: Sága o Vikingoch (Gondová) - RC
Bohovia Olympu - Proroctvo (Riordan) - RC
Cinder (Meyer) - RC






