... Sa dnešné ľudstvo rozhodlo spáliť všetky knihy a žiť len pri elektronike?
Tak to si ani neviem predstaviť. Bojovala by som proti tomu najviac, ako by som mohla. Napriek tomu, že by som si bola vedomá toho, že asi nič nezmôžem. Ale toto by som nevzdala. Bolo by to strašné. Knihy sú nielen úžasným spestrením voľného času, ale aj kus histórie. Neverím, že by toto niekto dovolil. To by bolo ľudstvo ešte sprostejšie než je... A niežeby som mala nejakú vysokú mienku. Myslím, že proti tomuto by bojovalo mnoho ľudí. Predsa len, niet nad to, mať knihy krásne doma v knihovníčke. Je síce pravda, že by sme bez nich neostali, predsa len, elektronických kníh je veľmi veľa, ale tá vôňa kníh, pocit, že držíš nejakú v ruke... tomu sa nič nevyrovná :)






