štvrtok 28. augusta 2014

Mesačná chvastačka - august


Nemôžem uveriť, že prázdniny sú už takmer za nami. Už len pár dní... Ako to mohlo prejsť tak rýchlo? Veď... veď... ešte len pred chvíľou začali. Nedávno som sa ešte tešila, že ma čakajú dva mesiace voľná. Nemám šajnu ako som tie dva mesiace zabila, keď mám pocit, že som čítala fakt málo. Ale aspoň som si na zlepšenie nálady včera objednala knižku :)

Prečítané knižky

Outsider (Nikki Finn)
Ginger (Katka Heřmanová) 

Kúpené knihy


Tento mesiac som si kúpila len jednu knihu. Respektíve som si ju kúpila ešte koncom júla, ale dorazila v auguste. Throne of glass vypadá fantasticky, veľmi sa na knihu teším, snáď sa k nej dostanem čo najskôr :)
Okrem toho je tá obálka naživo úžasná :3

Vyhrané knihy

Tento mesiac mi prišli záložky, ktoré som vyhrala u Terry ešte minulý mesiac, len som ich neodfotila. 

Darované knihyTúto záložku som ale odfotila. Včera na zraze mi ju darovala Neliss a je podpísaná Andym Weirom, autorom Marťana. Milujem podpísané záložky :D A plagáty, nálepky a tak.
Táto je ešte navyše 3D! :D 

Vymenené knihy


Tak toto je vážne môj osobný rekord. Väčšinou vymením maximálne tak štyri a aj to, keď mám šťastie :D Takže uhm... Snehuliak, Opátstvo Northanger, Vábení krve a Upírovo tajemství boli cez bazár. Tie posledné dve by som vlastne ani nebrala, ale jedna pani chcela strašne jednu knihu a nakoľko som ju mala v ponuke už fakt dlho, nikto o ňu nemal záujem a ona mi písala už druhýkrát... Veď čo, snáď to nebude zlé... 
Diablovú hviezdu som vymenila s Ellie, s ktorou som sa stretla ešte začiatkom mesiaca, keď som zistila, že býva vo vedľajšom meste. Tweetni mi a Drviča mám od Catty, Neviditeľného strážcu a Problém na každé riešenie som vymenila včera na zraze s Kikou
Ufff... vyčerpávajúce...

Recenzné výtlačky


Úprimne, čakala som, že toho bude viac. Lenže CooBoo krásky, ktoré som chcela mi prídu až budúci mesiac (a vtedy mi prídu aj septembrové, to bude toho fakt dosť). Takže teraz tu mám tieto. Jaký to nádherný svět mi poslala Kniha Zlín, Tyriona Lannistera iPark a ostatné tri mi poslal Ikar. Okrem Šťastnej sedmičky (na ktorú sa veľmi teším) som prečítala už všetky a môžete na ne vidieť aj recenzie :) Dôvod dýchať som už stihla rovno aj vymeniť, takže na spoločnej fotke nie je.
Čo mi pripomína... 

Spoločná fotka****

Ako ste si iste všimli a ja som to aj písala na Facebooku, môj blog momentálne regeneruje. Už je skoro hotový, ale pár zmien ešte predpokladám, bude. Momentálne som s ním fakt spokojná, už to chcelo zmenu. Tak som farbu zmenila na TARDIS blue (doslova je to modrá z kocky na TARDIS :D) a mám už aj nové záhlavie a ikonku, za ktoré ďakujem Domčovi. Ešte však musím veľa recenzii poupravovať, lebo je pod nimi čierne pozadie. Tak sa nedivte, ak otvoríte recenziu, kde niečo také bude, zatiaľ mám upravené po "M". Ale už sa na tom pracuje :) Chcelo by to aj ostatné články, ale nie som superman, takže zatiaľ postačí hento :DČo hovoríte na môj nový design? 

14 komentárov:

 1. Pekné prírastky, tento mesiac sa ti vážne darilo.:D Dúfam, že sa ti bude Throne of Glass páčiť. A vidím, že cenovka šla dole...:D
  Nový design je super, páči sa mi.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Keby si sa chcela potom zbaviť toho Tweetni mi, len povedz :D Ja ťa ho zbavím :D A na Throne of Glass sa tiež chystám, ale až v slovenčine (Chcem ho už teraz ale!).
  Dizáájn je miliónový :) Doctor, kniha a okuliare ako HP ... Symbolika jak sviňa :D Veľmi sa mi to páči :) A aj knihy nové sú fantastické :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Obávam sa, že ťa už Naty s tým predbehla :D Ale budem na to myslieť :D
   Ja som nechcela čakať :D A ďakujem :)

   Odstrániť
 3. No, tenhle měsíc toho máš vážně docela dost. =D I když, já mám dojem, že tenhle měsíc na svoje poměry taky nemám tak docela málo novejch knížek. Ehm... Tři... =D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mala som aj viac :D Teraz som čakala viac :D Takže som na tom vlastne dobre :D

   Odstrániť
 4. Tedy, to je úlovků :) Gratuluji.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. o jsou skvělé úlovky! A ten dess je fakt moc povedený, ta barva je prostě boží :3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Och, ďalšia Austenová ? Závidím :D Aj ostatné knižky sú super, raz by som si chcela prečítať aj šťastnú sedmičku :)
  Design som ti už chválila ... Doctor :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sedmičku práve čítam, je fantastická, odporúčam :)

   Odstrániť

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.