štvrtok 27. februára 2014

Mesačná chvastačka - Január - Február


Meme od Judit.

Ešte nikdy predtým sa mi nestalo, že by som nejakú Mesačnú chvastačku vynechala, lebo je to moje obľúbené meme. Lenže tak nejako sa stalo, že je koniec februára a toto je moja prvá tohtoročná chvastačka. Totižto sa mi podarilo splniť to, že nebudem nenažraná a budem si vyberať, čo si zaobstarám a tak. No a tak to aj dopadlo a mne sa nechcelo písať celú chvastačku kvôli dvom knihám. Áno, čítate dobre, to sa mi ešte nestalo :D Veď ďalej uvidíte.


Prečítané knihy

Január

Február

Kúpené, darované knihy

Nikto na mňa nemyslel, sama som nemíňala, takže nič. 

Vyhrané knihy

Nie je možné, ale pošťastilo sa mi. Moju veľmi chcenú knihu S hlavou v oblacích perju som vyhrala na Facebooku. V skupine knižných blogerov, keby vás to zaujímalo. A nájdete ju TU, oplatí sa k nej pridať, ak v nej nie ste. 

Vymenené knihy

Celé dva mesiace nič a minulý týždeň zrazu dve výmeny. Ešte nedorazili, ale sú to knihy, ktoré moc chcem. Ktoré to sú, uvidíte o mesiac :D

Recenzné výtlačky

Január


Tieto dva kúsky mám z Albatros media. Obe sú prečítané. Prekroč svůj stín bola úžasná kniha, Pád anjelov sa mi nepáčil. 


FebruárTento rok sa mi už podarilo uzavrieť dve nové spolupráce. Tá prvá bola s Dominom, ktoré mi poslalo prvé dva diely Pokrevních pout a prvú Sukubu (Teraz si ešte nutne zohnať ostatné diely). Druhá spolupráca je s pomerne novým vydavateľstvom Galatea, od ktorých mám knihu Hrej hráčem. 
Posledné knihy Beznádejná a Manželská pasca mi prišli z Ikaru, ktorý zmenil fungovanie recenzákov a už neponúka iba pár kníh do roka, z čoho sa moc teším. 
Z týchto všetkých kníh nemám prečítanú zatiaľ len Sukubu a Pokrevní pouta 2, ale to momentálne čítam. Recenzie ostatných kníh už nájdete na blogu.

Knihy dokopy

11 komentárov:

 1. Tolik přečtených knih! Jak to stíháš? :DD Taky bych chtěla někdy něco vyhrát :D :) Krásné recenzáky :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Júú, gratulujem ti k spoluprácam. :) Ja by som už tiež strašne chcela navrhnúť spoluprácu nejakému vydavateľstvu, ale s mojim blogom ešte nejaký čas počkám. :D Doma mám aj tak ešte veľa neprečítaných kníh. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :)
   A ja mám tiež vysoký počet neprečítaných kníh, len proste nestíham. Chcem toho toľko! :D

   Odstrániť
 3. Pěkné, Hrej hráček mě zaujalo a gratuluju k další spolupráci :)
  Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To bola taká fajn oddychovka, hoci nič, bez čoho by si nemohla žiť ;)
   A ďakujem :)

   Odstrániť
 4. Asi bych se měla stydět, že mi za únor přibyla v knihovničce jen jediná knížka, co? =D Ale je to Doctor, tak to se musí počítat jako extra body... =D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Áno, je to super :D Ja som ju už žiaľ za tú cenu nestihla...

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.