streda 18. apríla 2018

Nečakaný príspevok o novom začiatku

Nie, neobnovujem tento blog. Ak som niekomu spravila predčasnú nádej, mrzí ma to. Ale! S blogovaním zas začínam. Spolu s Radkom z Doors to the new worlds sme sa rozhodli založiť nový, spoločný blog s názvom Diabolské duo. Výstižný názov :D Našu adresu nájdete tu:


Nejako som si totiž uvedomila, že mi blogovanie chýba. Ale už som nechcela robiť to, čo som robila na tomto blogu, lebo to ma už vôbec toľko nebavilo. Takže som videla dve možnosti. Buď úplne prerobiť Svet kníh alebo začať úplne od znova. Zrejme teda nemusím povedať, ako som sa nakoniec rozhodla. 

Nebudem tam písať recenzie, chvastačky a podobné veci, ako boli tu, skôr chcem predstaviť knihy, ktoré majú niečo spoločné. Napríklad plánujem článok, kde vám predstavím niekoľko zbierok z modernej poézie, aby som ukázala, ktoré podľa mňa za prečítanie stoja a ktoré nie. 
Taktiež sa budem sústreďovať skôr na iné veci, než young adult literatúru, lebo tú už čítam veľmi málo.

Okrem toho, nebude to knižný blog. Bude o knihách, filmoch, seriáloch, hudbe, čokoľvek, o čom budeme chcieť písať. Čo ja viem, možno vám tam raz porovnám dve značky ponožiek alebo čo. :))
Akurát osobné veci tam nebudú, na to stále (ne)funguje Lost in Debilland. Mimochodom, nedávno tam pribudol nový článok o mojom živote, tak ak vás to zaujíma, bežte sa pozrieť. 

A to je už na tomto blogu hádam naozaj všetko :))

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem vám za každý komentár :)

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.